Ženy z filmu barbar Conan 2011

V následujícím článku najdete zajímavé informace o hlavních ženských postavách z filmu Barbar Conan z roku 2011. Jedná se o potomka bájného rodu – Tamaru, kterou hraje herečka Rachel Nichols. Dále dcera krutého čaroděje Zyma – Marique, kterou ztvárnila herečka Rose McGowan. Conanovu matku Fiallu hraje herečka Laila Rouass. Informace k herečkám jsou doplněny také fotogalerií se snímky z filmu a také z běžného života.

Ženy z filmu barbar Conan 2011

 

 Rachel Nichols

 

Rachel Nichols- barbar Conan 2011
Rachel Nichols- barbar conan 2001

Ve filmu Barbar Conan z roku 2011 představuje potomka bájného rodu – Tamaru, kterou barbar Conan chrání. Americká herečka Rachel Nichols se narodila 8.1.1980 v Augustě, státě Maine. Krásná blond vysoká /178 cm/ budoucí herečka, studovala psychologii na vysoké škole Columbia University v New Yorku. Dále se věnovala úspěšně modelingu, stala se např. tváří prestižních značek – Abercrombie & Fitch nebo Guess . V začátcích své herecké kariéry se začala objevovat v seriálech a televizních show. Její první angažmá byla drobná role v seriálu Sex ve Městě z roku 1988. Mezi úspěšnější snímky, kde hrála můžeme zařadit např. seriál Alias v roce 2001, seriál Myšlenky Zločince v roce 2004 a z filmů např. Startrek v roce 2009. Kompletní filmografii můžete nalézt na stránce CSFD – Rachel Nichols.

K zajímavostem patří např. v roce 2003 se umístila na 28 místě jako nejvíc sexy žena časopisu Maxim. V sexuální scéně ve filmu barbar Conan 2011 měla dublerku. V roce 26.6.2008 v Aspenu v Coloradu si vzala producenta Scott Stubera. Následně v roce 2013 se zasnoubila s realitním developerem – Michael Kershaw.

 

 

 

Fotogalerie – Tamara – Rachel Nichols

 

 Rose McGowan

Rose McGowan
Rose McGowan – Marique

Dceru krutého čaroděje – Marique hraje italská herečka Rose McGowan. Narodila se 5.9.1973 ve Florencii, Itálie.  Dětství strávila cestování po Evropě s rodiči. Nakonec se přestěhovali do Oregonu v USA, kde vystudovala střední školu. V 15 letech odešla z domova a začala se živit sama. Vystřídala např. zaměstnání – servírka, asistentka v salónu krásy. Nakonec se přestěhovala do Los Angeles, kde začala navštěvovat uměleckou školu. V začátcích své herecké kariéry se objevila v různých hudebních videoklipech, seriálech a dokumentárních filmech. Její kompletní filmografii najdete na CSFD – Rose McGowan.

Zajímavosti ze života: V roce 1998 – 2001 byla zasnoubena se zpěvákem Marilyn Mansonem. V roce 2002 se umístila na 39 místě v žebříčku – 102 Sexiest Women in the World. V roce 2006 – 2009 byla zasnoubena s režisérem Robertem Rodriquezem. Nemá ráda ryby.  Mnoho dalších zajímavostí najdete také na zahraniční databázi IMDB – Rose McGowan.

 

 

 

 

 

 

 

Fotogalerie – Marique – Rose McGowan

 

Laila Rouass

Laila Rouass - Fialla
Laila Rouass – Fialla

Roli Conanovi matky Fially se zahrála anglická herečka – Laila Rouass. Narozena v Londýně 22.6.1975 marocko-indickým rodičům. Studovala v Británii, nicméně se rozhodla studia přerušit a odjet na pár měsíců do Indie. Z několika měsíců se stalo 6 let. Během svého pobytu v Bombayi pracovala pro televizní stanice MTV, BBC a další. Poprvé se objevuje ve filmu v roce 1995 v britském seriálu – Hollyoaks. Kompletní filmografii najdete na CSFD – Laila Rouass.

K zajímavostem patří např. je patronem charity Safe the Children. Magazínem FHM byla v roce 2005 vybrána mezi 69 nejvíc sexy ženami na světě.

Z rozhovorus herečkou: Necítím se doma kdekoliv. Mám rodinu v Maroku. Přítele v Indii. Částečně žiji v Londýně a částečně ve Španělsku. Nemohu se stále usadit, jsem jako nomád. Docela se mi to líbí.

 

Fotogalerie – Fialla – Laila Rouass