The legend of Conan – aktuální informace o filmu

The legend of Conan – nové informace od Francise Forda Coppoly

Podle informací od legendárního režiséra Francise Forda Coppoly /autor Kmotra/ by se mohl k natáčení nového filmu The legend of Conan vrátit původní režisér barbara Conana John Milius.

Všichni vědí, že pro Arnolda Schwarzennera je natáčení nového filmu s barbarem Conanem návratem ke kořenům. Nový film je plánován na jaro 2015. Podle informací od režiséra Coppoly by se měl k němu přidat v režisérském křesle také legendární otec prvního filmu – Conan the barbarian – John Milius. Režisér Coppola se nedávno bavil s fanoušky Arnolda Schwarzennera a prozradil jim, že John Milius, který před několika lety prodělal mrtvici se dobře zotavuje, takže by mohl být připravený na spolupráci na novém filmu – The legend of Conan.

Jak řekl režisér Coppola fanouškům: John Milius je na tom opravdu dobře. Samozřejmě že prodělal cévní mozkovou příhodu, ale na jeho projevu to již není poznat. Vyzařuje z něj opravdu dobrá nálada. Bavili se spolu o hrách, které hraje a také o jeho lásce ke zbraním. Jeho stav se stále zlepšuje.

Když se jej zeptali zda je John Milius dle jeho názoru na tom tak dobře aby mohl usednout do křesla režiséra, odpověděl: Ale určitě to je bez debat.

I když stále ještě nepadlo definitivní rozhodnutí od studia a producentů o tom zda nový film o Conanovi povede John Milius, je zde velká pravděpodobnost, že tomu tak bude. Pokud se jeho zdravotní stav nadále bude zlepšovat bylo by to nejlepší řešení.

Podle informací, které sdíleli fanoušci Arnolda Schwarzeneggera, to vypadá že producer filmu Fredrik Malmberg bude ještě nyní upravovat obsazení herců ve filmu The legend of Conan.  Jak k tomu řekl Fredrik Malmberg:

V pokynech, které jsme dostali ze studia bylo uvedeno aby to vypadalo jako pokračování prvního filmu pouze s posunem o 30 let. Takže to vypadá, že bude nutné obhlédnout původní lokace z filmu Cona the Barbarian a také se poohlédnout po postavách, které se v tomto starším filmu objevili.

Uvidíme tedy jak se to celé vyvine a čím nás film The legend of Conan nakonec překvapí – snad v pozitivním smyslu.

The legend of Conan

 Informace z článku: http://www.joblo.com/