Legend of Conan 2015

I když je nový projekt Arnolda Schwarzeneggera – Legend of Conan stále ve vývoji, objevili se nějaké nové podrobnosti k projektu.

Legend of Conan 2015

 

Dle informací od 68 letého rakouského herce se na roli připravuje:

Conan bude i ve svém věku stále ve formě. Proto na sobě Arnold Schwarzenegger pracuje 2x denně ve dvoufázovém tréninku. Odpoledne jede posilovací trénink s činkami a dopoledne kardio trénink. Takže dle jeho slov, posadit se na koně s mečem na zádech bude stejné jako před 30 lety. Důležité je, aby se Vaše tělo cítilo mladě.

Andrea Berloff – tvůrce scénáře, dle jeho slov na něm stále pracuje. Stále pracuje na vystižení správného charakteru postavy tak, aby nezklamal fanoušky této kultovní postavy. Není to lehký úkol, nicméně má kolem sebe schopný tým producentů, takže uvidíme jak se to vyvine.

Producent: Fredrik Malmbert se více vyjádřil k zohlednění Arnoldova věku k charakteru, který má představovat Conan.  Hlavní myšlenkou je, že děj se odehrává poté co již byl Conan králem. Conan bude představen v jeho 60 letech, když již musí bojovat také se stárnutím, bolestmi a zlomenými kostmi a v tomto stavu se vrací zpět do boje.

 

Rozhovor s Arnoldem Schwarzeneggerem o novém filmu s Conanem můžete vidět zde:

Kompletní rozhovor najdete na stránkách www.ign.com  v anglickém jazyce.

 

screener - legend of conan
Legend of Conan 2015

 

 

Převzato z: http://www.darkhorizons.com/
Další informace také zde: http://spinoff.comicbookresources.com/2014/05/17/the-legend-of-conan-teaser-poster-debuts-at-cannes/