Iron Shadows 2014 – neautorizovaný film s Conanem

Iron Shadows 2014

Podle posledních zpráv se připravuje nové zpracování jedné z knih o barbaru Conanovi, tentokrát ovšem z thajské produkce s nízkým rozpočtem. Zároveň to vypadá, že mají problém získat práva na tento film, takže uvidíme jak to dopadne. Zatím jsou k dispozici nějaké fotky z natáčení a popis příběhu, který odpovídá knize – Shadows in the Moonlight přímo od Roberta E. Howarda. Hlavní hrdinou má být neznámý herec – Pasi Schalin. Další zatím dostupné informace jsou na IMDB. Kromě hlavního hrdiny zde uvidíte rodačku z Bratislavy – Andrea Stefancikova – hraje Olivii .

Iron Shadows – příběh

Princezna Olivia z Ophiru uprchla ze zajetí ve městě Akif, je pronásledována svým bývalým pánem Shah Amurath. Dřív než se jí může opět zmocnit, objevuje se na scéně Conan, který jej zabije. Poté využijí příležitosti a skočí na loď na které doplují k temnému a zdánlivě opuštěnému ostrovu, kde stráví noc v antických ruinách pod dohledem železných soch, které vypadají jako živé. Olivia ve snu vidí skupinu mužů, kteří se k těmto sochám obracejí a sochy v měsíčním světle ožívají. V ten stejný okamžik u ostrova přistane pirátská loď a začne budovat přístav. Conan sice zabije pirátského kapitána ale při tom dostane kamenem z praku do hlavy a ztratí vědomí.  Piráti co vezmou zpět do ruin, kde se rozhodují co s ním provedou. Olivia je zatím pronásledována tajemnou temnou postavou až k ruinám….

Příběh zní zajímavě, uvidíme zda se podaří vyřešit všechny komplikace a film bude dokončen. Počítám, že k nám se asi nedostane takže fanoušci budou muset hledat v jiných zdrojích na internetu.

Iron Shadows
Iron Shadows

 

Iron Shadows 2014
Ukázka z filmu Iron Shadows

One Response to Iron Shadows 2014 – neautorizovaný film s Conanem

  1. Dobry den, tu je Andrea Stefancikova. Myslim si, ze vas asi zaujimaju novinky ohladom Iron Shadows filmu. Tu je interview, ktore som mala pre fanusikov Robert E. Howard a Conan. Otocil sa na mna Patrice Louinet z Pariza.
    Dufam,ze sa vam paci. Tuto je anglicka verzia, lebo byvam uz velmi dlho v zahranici a najlepsie sa tak vyjadrujem, ale je tam aj francuzska.
    http://www.robert-e-howard.fr/Pages/Articles.php?ID_Article=2908&Page_Article=2&Page_Commentaire=1