The legend of Conan – update

Producent Chris Morgan se s námi podělil o nejnovější informace k chystanému filmu s Arnoldem Schwarzeneggerem – The legend of Conan.

S návratem Arnolda Schwarzenegera ve filmu Terminator: Genesis, který se připravuje na toto léto, jsme se zeptali producenta Chrise Morgana jak to vypadá s The legend of Conan, který je stále uveden jako rozpracovaný.

Jsem velmi nadšený! Arnold je nadšený také protože tento film je pro něj ideální a může si stanovit svou cestu.

Jedna věc, která bude určitě dobrým impulsem pro film je příchod nového scénáristy, neboť jak Morgan přiznává sám nemá tolik času. Nový scénárista má na kontě např. Gangster Squad a jde o Willa Bealla.

V novém filmu jsme se samozřejmě inspirovali dílem tvůrce barbara Conana – R.E. Howarda, abychom zachovali duch, kterým je tak výjimečný. Jsem velkým fanouškem jeho knih i prvního dílu Barbara Conana. The legend of Conan má velmi dobře vykročeno a bude dobře navazovat na předchozí dějovou linii.

Takže kdy můžeme konečně film očekávat na obrazovkách? Podle Chrise Morgana to nemůže přesně říct, nicméně to může být dříve než si myslíme…

 


3 Responses to The legend of Conan – update

  1. Dobry den, tu je Andrea Stefancikova. Ja som herecka, co stvarnila Oliviu v adaptacii Iron Shadows in The Moon. Myslim si, ze vas asi zaujimaju novinky ohladom Iron Shadows filmu. Tu je interview, ktore som mala pre fanusikov Robert E. Howard a Conan. Otocil sa na mna Patrice Louinet z Pariza.
    Dufam,ze sa vam paci. Tuto je anglicka verzia, lebo byvam uz velmi dlho v zahranici a najlepsie sa tak vyjadrujem, ale je tam aj francuzska.
    http://www.robert-e-howard.fr/Pages/Articles.php?ID_Article=2908&Page_Article=2&Page_Commentaire=1